Poznaj Nas...Pizzeria Bellissima to miejsce dla rodzin z dziećmi. Posiadamy oddzielny, monitorowany pokój zabaw dla dzieci. Działamy na rynku od października 2011 i od samego początku naszym celem jest bycie miejscem, gdzie można smacznie zjeść świeże oraz pyszne dania. W 2013r. nasza pizzeria wygrała konkurs „najlepsza pizzeria w Bielsku-Białej” według czytelników Dziennika Zachodniego oraz wygraliśmy konkurs "Korona Smakosza" w kategorii "smak potraw".


Image
Image

WAŻNE INFORMACJE dotyczące dostawy

Każde zamówienie potwierdzamy telefonicznie. Dlatego oczekuj telefonu z pizzerii w przypadku braku kontaktu do 10-15 minut od razu zadzwoń do Nas 531 135 062.

Niepotwierdzone zamówienia nie będą realizowane.

U nas zjesz na miejscu lub zamówisz na dostawę – w każdym przypadku gwarantujemy pyszne i świeże jedzenie.

Nie robimy pizz pół na pół.

Rozmiary pizz to 32 cm i 42 cm.

Czas dostawy to około 60 minut- przy wzmożonym ruchu może się wydłużyć dlatego zawsze zapytaj o czas realizacji


Pamiętaj! Dania na dowóz nigdy nie będą gorące.

Jeżeli wybierzesz pizzę na cienkim cieście może być nawet chłodna pomimo, że dowozimy ją do Was w torbach podgrzewanych w samochodach.

Polecamy zatem opcję podgrzania pizz:

1. W piekarniku 180 stopni 3 minuty

2. W mikrofali (opcja grill) 2 minuty

3. Na patelni ok 3-4 minut

Zapraszamy do lokalu gdzie zawsze będzie gorąca.

Image

Nasza pizza składa się z chrupiącego ciasta bez ulepszaczy i sztucznych barwników, oparta jest na świeżych składnikach oraz na bazie sosów robionych każdego dnia przez naszych pracowników.

Nasze dania są zawsze robione na bieżąco dlatego czas oczekiwania w lokalu wynosi ok. 20 min. Przy wzmożonym ruchu może się on wydłużyć. Oferujemy pyszne pizze w stylu rzymskim..Przy naszej pizzerii znajduje się ogródek letni z placem zabaw dla dzieci.

Pokoik zabaw w dni słoneczne jest zamknięty


miejsce idealne dla rodzin z dziećmi

miła obsługa

pyszne desery

dania KETO i bezglutenowe